ANNO 2015

Anajsela

Chovatelská stanice

Štěňátka by se měla narodit koncem června 2018

Narodit by se měla černá i hnědá štěňátka ( Bb, bb)

matka: CH CZ Carmen Jolly Subri

otec: Steelriver Follow The Sun (imp. Skotsko) – CHS Z Mokré Hory

U štěňátek z tohoto spojení předpokládáme zdraví a velmi vyrovnané povahy. Budou vhodná na výstavy i práci – oba rodiče jsou aktivní lovečtí psi, maminka pracuje jako aktivní canisterapeutický pes.

Štěňátka od nás budou k odběru nejdříve v 8. týdnu věku. K novým páníčkům odcházejí štěňátka správně očkovaná, odčervená, tetovaná a samozřejmě maximálně socializovaná. Štěňátka jsou po co nejdelší dobu kojena a přikojována maminkou, když přijde ten správný čas jsou přikrmována nejprve mléčnou štěněčí kašičkou a poté kvalitními štěněčími granulkami, tvarohem, masíčkem a jinými psími laskominkami. Po narození jsou štěňátka součástí naší domácnosti a v závislosti na počasí jsou poté zvykána na venkovní bydlení, kde je jim moc dobře, protože mohou zkoumat a objevovat nové věci. I přes tuto skutečnost doporučujeme, aby Váš flatík bydlel s Vámi doma a maximálně se podílel na životě jeho nové rodiny. Flat je velmi kontaktní a velmi aktivní plemeno, je proto před jeho pořízením potřeba pořádně promyslet, kolik času se mu můžete věnovat.

Do nového doma odcházejí štěňátka s platným PP (průkazem původu) vydaným FCI, balíčkem na cestu, kupní smlouvou a malým návodem jak dál 🙂 Po celý život mají naše štěňátka zajištěný chovatelský servis, možnost pohlídání v době dovolené, ostříhání či předvedení na výstavě nebo poradíme při výcviku (i na vyšší lovecké zkoušky), pomůžeme s uchovněním. Je pro nás důležité, že pejsek od nás bude v milující rodině – nemusí být výstavní ani pracovní šampion, ale rozhodně chceme, aby byl člen svojí rodiny.


Aleš a Jana Jerie

Prostřední Nová Ves 52

507 81  LÁZNĚ BĚLOHRAD

mobil:  732 420 168

e-mail: info@anajsela.cz

Mapa