ANNO 2015

Anajsela

Chovatelská stanice

Hlásíme se z kotečku – tam už teď trávíme celý den. Vůbec nás to nebaví doma, ráno už baštíme venku a večer nás páníci honí potmě, abychom šli spinkat domů do tepla bedýnky.

Od soboty dostáváme kaši z granulek, to nám mooooc chutná, mamka už nás kojí jen brzo ráno než jdeme ven, potom večer když nás uloví v kotečku a pak přes noc, když se vzbudíme…..panička říká, že prý proto, aby maminka nevypadala, jako když opustila dveře koncentráku. Taky jsme už 2x odčervení a máme 3x ostříhané drápky na tlapičkách.

V týdnu nám taky přišla tetovací čísla – takže už jsme oficiální pejsci s PP. Ty se pro nás chystají a až nás pan doktor označkuje a překontroluje, tak nám snad přijdou než pofrčíme do svých nových úžasných rodinek.

Chodí k nám velká spousta mazlících ručiček – ať už jsou to noví páníci, tak kamarádi našich páníků – v sobotu jsme dokonce měli na návštěvě strejdu Fida. To je bráška maminky Agnes (Alfred Hitchcock Anajsela) a ten protože nemohl přijet před týdnem na společnou procházku, tak se objednal na sólo prochajdu a pak na mazlíkování. Nám se to moc líbí, jsme medvíďata u muchlání…no vážně, přijeďte se podívat.