ANNO 2015

Anajsela

Chovatelská stanice

Neděli jsme si udělali náramně náramnou – vyrazili jsme na výlet a cestou jsme zvládli navštívit hned 4 naše odchovanečky a zakončili to milou návštěvou v CHS Radky Hasmanové u Ellinky a Jollynky.

První nás čekala úžasně živá a miloučká játrová CAMELIA – holčička z C vrhu, malá kopie frňáčku mamky Agnesky. Doma jí říkají Kami, Kamišo a má se opravdu náramně.

Druhá na nás čekala o kousek dál CAMEROON – sestřička Kamči, klidňoučká a miloučká černoška, které doma dělá společnost goldenka Jessi. Doma jí říkají Berry nebo Beruško a jméno jí naprosto vystihuje. Je to chodící klid s hubinou maminky.

Třetí nám otevřela vrátka BRIDGET – nejmenší miminko vrhu B, malá myška gedgitka, tryskomyš co měla při narození pouhých 149g, ale její vůle probojovat se na ten svět byla taková, že dne je kopií maminy Carmen, má překrásnou hustou dlouhou a hlavně tmavě játrovou srst. Má krásných 20kg a nikdo by neřekl, že měla ten start do života trochu obtížnější. Doma jí říjají Besinko.

Čtvrtý na nás u vrátek na chaloupce vykukoval BARNABASH – Barny je nádherný, mírný a milý černý pejsek z B vrhu. Je to takový pohodář. Páníci se mu perfektně věnují, každý den chodí na prochajdu k vodě a moc si to užívá.

Moc Vám, majitelům mých štěníků děkuju, že jste se rozhodli právě pro pejska z našeho odchovu a že se u Vás ta naše miminka mají tak náramně parádně….tak moc nás to hřeje u srdce, vidět jak jste Vy i pejskové spokojení a utvrzuje nás to v tom, že chov flatíků nás nemá přestat bavit 🙂

Bohužel jsme byli tak plní dojmů, že nemáme ani jednu fotku, ale to nevadí – ten zážitek nám nikdo nevezme.