ANNO 2015

Anajsela

Chovatelská stanice

Hlásíme, že se všichni poctivě hlásí 🙂 Všechna štěňátka šťastně dorazila domů bez větších obtíží. Všichni si postupně zvykají a postupně hlásí velké pokroky. Chodí výborné zprávy o veliké čistotnosti štěňátek, o poslušnosti a velké šikovnosti našeho prvního odchovu – jsme na ně na všechny velmi pyšní.

Artíček se například naučil, že ven se chodí jinými dveřmi než dovnitř, protože si musí po zahrádce očistit ťapičky. Rosie nám poslala video, jak krásně aportuje. Žolík nám dělá radost z centra Prahy, protože se vůbec nebojí tramvaje ani jízdy v ní a jako jediný „byťák“ hlásí velké pokroky ve venčení se pouze a jenom venku. Aishulka je po poměrně klidném odjezdu zpět ta malá ďáblice a velmi ráda se pere s paniččinými pantoflemi. Messinka je velkou slečnou vesničankou, spinká venku se statečnými páníky a chodí na procházky do lesa a Arinka zvládla cestu domů a zabydluje se s flatičkou Bonie.

Maminka Carmen mezi tím vším vyrazila trénovat na Podzimní zkoušky s taťkou Charlesem a dělá nám samou radost.  I tak krátce po porodu pracuje naprosto skvěle. První vlečka s kachnou a na poprvé 100%. První aport kachny z hluboké vody a také 100% …… jsme nadšení, že Carmen maká jako lodní šroub a po miminkách má obrovskou spoustu flatí energie.

mina-kachna