ANNO 2015

Anajsela

Chovatelská stanice

BRILLIANT GRACE ANAJSELA (DKK 0/0, DLK 0/0, PL 0/0, OCD neg.) (maj. Simona Blažková – Kralupy nad Vltavou)

Grace je černá fenka, která se narodila v naší chovatelské stanici ve vrhu B. Je to dcera naší Carmen a psa importovaného ze Skotska Jamieho. Grace dostala své první jméno Brilliant podle toho, že se její srst hned po narození až oslnivě leskla, byla to holčička se stříbrným obojkem.  Grace po svých rodičích podědila neuvěřitelné vlohy pro práci, a i když s ní panička lovecký výcvik nedělá, Grace je při výcviku neuvěřitelná. Naopak výstavy jí samotnou vůbec nebaví a jakmile nastoupí do výstavního kruhu promění se ve znuděného psa, který si to tam prostě odstojí 🙂 Holky se spolu momentálně věnují přípravě na canisteraputické zkoušky, které by ještě před narozením štěňátek měla absolvovat.

DAMIAN FALAKSA (DKK 0/0, DLK 0/0)

Pro Grace jsme společně vybrali krycího psa Damiana. Při prvním společném setkání si hned padli s Grace do oka – velmi se k sobě hodí, protože Damian je standartní játrový pes s mohutnou kostrou a hustou srstí. Se svým páníčkem se Damian věnuje především lovecké praxi. Má složené zkoušky OVVR a KPZ.

rodiče Damiana: Adeline Charline Falaksa (bbEe) x Swallowsflight Highclass-Spirit (BbEE)

Damian i Grace budou prvňáčci, tak jim držte palce. Krytí je v plánu a na netopýrky se moc těšíme, ale v této situaci se teprve vše připravuje.