Flat Coated Retriever Anajsela

MOMENTÁLNĚ NEPLÁNUJEME ŽÁDNÁ ŠTĚŇÁTKA.
ŠTĚŇÁTKO OD NÁS

Štěňátka jsou po celou dobu součástí naší rodiny. Samozřejmostí je, že od nás štěňátko odchází ve věku 8.týdne – v době odchodu do nové rodiny je štěně několikrát odčervené, očkované dle očkovacího spektra , má platný Průkaz původu dle FCI a petpas. Štěňata jsou zvykána na krmení kvalitními granulemi. V době, kdy jsou štěňata u nás, se je snažíme maximálně socializovat Socializace je velmi důležitým faktorem v prvních týdnech každého štěněte, proto od nás štěňata odchází zvyklá žít ve smečce pejsků, neoddělujeme je od běžného dění v rodině ani na zahradě. Jsou zvyklá na přivolání, zvládají oční kontakt a snažíme se je zvykat na zvuky a běžné činnosti včetně častého kontaktu s cizím člověkem i malými dětmi.

Pokud chcete pejska od nás, počítejte s tím, že se stanete součástí velké, přátelské smečky. Majitele si pečlivě vybíráme i dlouhé měsíce dopředu a musíme si sedět především jako lidé. S majiteli našich štěňat se pravidelně potkáváme na společných procházkách nebo při výcvikových hodinách pokud o ně stojí. Novým rodinám pomáháme s uchovněním, přípravou na zkoušky a výstavy, nebo s případným odchovem štěňat.

Naše štěňata neprodáváme na celoroční pobyt na zahradě. Pokud chcete takového psa, pak to flat rozhodně není, a tak ani neztrácejte čas psaním emailu do naší CHS. Neprodáváme ani více štěňat jednomu majiteli najednou – pes potřebuje řádný výcvik a řád. S výchovou takových štěňat bude mít problém i velmi zkušený chovatel. Jste-li začátečník a chcete-li větší smečku, pořiďte si a vychovejte nejdříve 1 psa a poté mu po 2-3 letech pořiďte kamaráda. Oceníte, že budete mít staršího učitele a za pár let Vás nebudou čekat veterinární výdaje za více stařečků, věřte nám.


Flat Coated Retriever štěňata

NÁVŠTĚVY U ŠTĚŇÁTEK

Návštěvy štěňátek umožňujeme po ukončeném 4.-5.týdnu věku. Vše se řídí především podle zdravotního stavu maminky a jejích miminek. Momentálně nedokážeme odhadnout, jak se bude celá situce vyvíjet, a proto umožňujeme návštěvy až ve chvíli, kdy jsou štěňata plně zvyklá být venku. Protože se našim odchovům během celého dne věnujeme, máme většinou vyhrazeny „návštěvní hodiny“ , vše záleží na konkrétní domluvě. Na návštěvu si můžete přichystat své dotazy, rádi Vám vše zodpovíme a poradíme Vám.

Flat Coated Retriever Anajsela Internetové stránky a grafika pro chovatele, focení psů cernohubova.com